Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,047 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

140,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043640
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 140,150 €
  • Cena po m2 : 3046.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Salajka

139,100 €

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am…

  • Soba: 3.5
  • 1,253 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Sajmište

141,900 €

SAMO KOD NAS Prodajemo predivan dvosoban stan u zgradi starije gradnje na Bulevaru Kralja Petra I. Zgrada je smeštena u dvorištu između bulevar…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Dvosoban stan u izgradnji 44m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Novi Sad, Centar, Odličan stan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,727 €/m2
  • 55 m2