Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,002 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

141,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043641
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 141,100 €
  • Cena po m2 : 3002.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Socijalno

144,200 €

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u…

  • Soba: 1.5
  • 3,897 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

139,000 €

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta…

  • Soba: 2.0
  • 2,574 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Klisa

133,076 €

Prodaje se trosoban stan na Klisi sa mogućnošcu kupovine na kredit…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan od 52m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na visokom prizemlju i dvori…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2