Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,837 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

204,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043642
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 204,250 €
  • Cena po m2 : 2836.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

199,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 3.0
  • 2,269 €/m2
  • 88 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

209,230 €

Sremska Kamenica. 74m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,827 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

211,150 €

Salonski trosoban stan na prestižnoj lokaciji u centru Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 4

206,000 €

Prodajem kompletno namešten, renoviran stan – Liman 4…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2