Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,969 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

210,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043643
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 210,800 €
  • Cena po m2 : 2969.01 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

216,300 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 75 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Telep

206,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 77.00m2, 206000 eur ID#11061…

  • Soba: 3.0
  • 2,675 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

217,000 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 4.0
  • 2,438 €/m2
  • 89 m2