Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043644
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,750 €
  • Cena po m2 : 3038.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

136,990 €

Na prodaju prostran dupleks stan površine 130 m² u Sremskim Karlovcima. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan. Sa jedne stra…

  • Soba: 3.0
  • 1,054 €/m2
  • 130 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

135,130 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji …

  • Soba: 1.5
  • 3,003 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

142,140 €

Na prodaju – moderan dvoiposoban stan u strogom centru Novog Sada, idealan za život ili investiciju Oglašavamo prodaju izuzetno atraktivnog dvoip…

  • Soba: 3.0
  • 2,538 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

141,110 €

DVOSOBAN stan NOVA DETELINARA ID#10392…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2