Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,016 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

132,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043645
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 132,700 €
  • Cena po m2 : 3015.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

123,600 €

* Novi sad - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

Prodaje se stan 2.5 Telep 47m2, uknjižen ID#8726…

  • Soba: 2.5
  • 2,766 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

125,150 €

DVOSOBAN-DETELINARA ID#6256…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

127,182 €

Novi Sad, Veternik, odlican troiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

137,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,653 €/m2
  • 52 m2