Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,027 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

145,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043646
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 145,300 €
  • Cena po m2 : 3027.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

141,500 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 50m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,830 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2