Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,162 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

104,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043647
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 104,350 €
  • Cena po m2 : 3162.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan – Nova Detelinara, odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar

107,000 €

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada…

  • Soba: 1.0
  • 3,242 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Telep, 35m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Sajmište

104,350 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,162 €/m2
  • 33 m2