Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,837 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

195,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043648
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 195,750 €
  • Cena po m2 : 2836.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

190,000 €

Prodajemo odličan trosoban stan na Bulevaru Evrope ID#11781…

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

187,460 €

Bulevar Oslobođenja/Centar, 73m2, parking za stanare!…

  • Soba: 3.0
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Bulevar Evrope, 65m2. Trosoban stan+garažno mesto ! …

  • Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 65 m2