Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,904 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

214,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043649
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 214,900 €
  • Cena po m2 : 2904.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

206,000 €

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

216,300 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 75 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

210,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

216,300 €

Telep, Novi Sad – 3.5 soban stan, 73 m², 1. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,963 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2