Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,002 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

141,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043654
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 141,100 €
  • Cena po m2 : 3002.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

145,700 €

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, R…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

132,350 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,816 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

• Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2