Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,849 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

202,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043656
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 202,300 €
  • Cena po m2 : 2849.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

198,800 €

Dvosoban apartman od 55 m² u Vrdniku, 2. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,615 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

195,550 €

Prodaja stana-dvoiposoban-nov-Kej Garden.Garazno mesto.Uknjižen-useljiv ID#11738…

  • Soba: 2.5
  • 3,621 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

200,850 €

Novi Sad, Grbavica Fantastičan, moderno opremljen, trosoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pun …

  • Soba: 3.0
  • 2,998 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Futoška

206,000 €

Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lif…

  • Soba: 3.0
  • 2,608 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

Luksuzan četvorosoban stan u mirnom delu Adica – Kamenjar…

  • Soba: 4.0
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2