Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043657
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,750 €
  • Cena po m2 : 3038.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

127,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, Namešten, 49m2-Parking u dvorištu ID#10951…

  • Soba: 2.0
  • 2,816 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

130,000 €

Trosoban prizemni stan-Nova detelinara…

  • Soba: 3.0
  • 2,281 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Najpovoljniji -Trosoban stan 67 m², Novo Naselje, Novi Sad, 4/5 sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,164 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2