Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,016 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

132,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043658
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 132,700 €
  • Cena po m2 : 3015.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,611 €

Dvosoban stan u izgradnji 46m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

137,850 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,063 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

132,800 €

PRODAJA STANA U NOVOGRADNJI- UZ DOPLATU ZA GARAŽNO MESTO 18m2-TELEP ID#11696…

  • Soba: 2.0
  • 3,239 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, Namešten, 49m2-Parking u dvorištu ID#10951…

  • Soba: 2.0
  • 2,816 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu …

  • Soba: 1.5
  • 3,719 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,900 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 57m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2