Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,055 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

128,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043659
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 128,300 €
  • Cena po m2 : 3054.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Klisa

133,076 €

Prodaje se trosoban stan na Klisi sa mogućnošcu kupovine na kredit…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

123,600 €

Odličan namešten dvoiposoban u novogradnji! Parking uključen u cenu. …

  • Soba: 2.5
  • 2,095 €/m2
  • 59 m2