Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,877 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

172,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043661
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 172,600 €
  • Cena po m2 : 2876.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

175,600 €

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

169,440 €

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

175,000 €

Odličan renoviran dvosoban stan-sajam…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

168,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,508 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Podbara

174,070 €

DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2