Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,646 €/m2
  • Površina: 113 m2
PRODAJA

299,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043663
  • Površina : 113 m2
  • Cena : 299,000 €
  • Cena po m2 : 2646.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

290,300 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 2,932 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Salajka

297,355 €

NOV USELJIV ČETVOROSOBAN STAN* UKNJIŽEN* ID#9945…

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2