Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,630 €/m2
  • Površina: 127 m2
PRODAJA

334,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043664
  • Površina : 127 m2
  • Cena : 334,050 €
  • Cena po m2 : 2630.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

330,000 €

LUX stan-Stari grad 065 385 88 86…

  • Soba: 4.0
  • 2,750 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Cara Dušana

328,600 €

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Cara Dušana, nalazi se stan koji ne nudi samo kvadraturu, već način života u kojem se p…

  • Soba: 4.0
  • 3,222 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

339,900 €

LIMAN, AVENIJA GARDEN ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN retko u ponudi* ID#8947…

  • Soba: 4.0
  • 3,035 €/m2
  • 112 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

344,000 €

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 138 m2

Novi Sad Centar

330,940 €

Luksuzan stan u srcu Novog Sada – Savršen spoj komfora i elegancije u 119m2!…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Luksuzan 4-soban stan u novogradnji

339,900 €

Luksuzan 4-soban stan u novogradnji na Salajci – 101 m², odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 3,365 €/m2
  • 101 m2