Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,865 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

194,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043665
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 194,800 €
  • Cena po m2 : 2864.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Trosoban stan na top lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Liman 3

199,800 €

Prodaja-trosoban-74m2-Liman 3 ID#11779…

  • Soba: 3.0
  • 2,700 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

185,000 €

Stan u centru , odlična investicija ID#11949…

  • Soba: 2.0
  • 3,700 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2