Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

136,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043666
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 136,750 €
  • Cena po m2 : 3038.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,947 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Prodajemo 2.0 stan, Novi Sad, Nova Detelinara, 47m2 ID#7824…

  • Soba: 2.0
  • 2,739 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

146,255 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,401 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

137,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,653 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

142,300 €

• Soba: 1.5
  • 3,388 €/m2
  • 42 m2