Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,068 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043667
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 3068.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

125,500 €

Odlična prilika! Nov stan na Novom Naselju sa terasom i pogledom…

  • Soba: 2.5
  • 2,057 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

134,500 €

* Bulevar Evrope - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 2,832 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhi…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

140,900 €

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN 48M2 U CENTRU GRADA, BLIZU RIBLJE PIJACE, 140 900EU…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJA-DVOIPOSOBAN-49M2-GRBAVICA ID#11828…

  • Soba: 2.5
  • 2,755 €/m2
  • 49 m2