Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,105 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

118,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043668
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 118,000 €
  • Cena po m2 : 3105.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Odlična ponuda za investiciju u strogom centru…

  • Soba: 0.5
  • 3,863 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,500 €

PRODAJEMO DVOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#9782…

  • Soba: 2.0
  • 3,088 €/m2
  • 40 m2