Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,059 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

113,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043669
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 113,200 €
  • Cena po m2 : 3059.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

116,500 €

Prodaja stana, jednoiposoban, Novo naselje, 43 m2. ID#12064…

  • Soba: 1.5
  • 2,709 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

121,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,710 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

123,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,733 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Satelit

120,510 €

Kompletno renoviran stan na Satelitu – Spreman za useljenje! Na prodaju dvosoban stan, kompletno renoviran, na jednoj od mirnijih lokacija u Novom S…

  • Soba: 2.0
  • 2,511 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2