Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,023 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

130,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043670
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 130,000 €
  • Cena po m2 : 3023.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

121,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,710 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

123,000 €

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i…

  • Soba: 1.5
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Železnička stanica

123,600 €

Prodajemo dvosoban stan u zgradi starije gradnje u blizini Železničke Stanice. Stan je u izvornom stanju, pogodan za renovaciju po želji kupca, …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Dvosoban stan u izgradnji 44m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2