Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

111,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043671
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 111,250 €
  • Cena po m2 : 3090.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

118,450 €

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,240 €

Sremska Kamenica-Dvosoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10613…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

108,150 €

Novi Sad, Petrovaradin, prodaje se odličan dvosoban stan koji je vrlo lako moguće preurediti u dvoiposoban . Potrebno …

  • Soba: 2.0
  • 1,833 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

115,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,827 €/m2
  • 41 m2