Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,063 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

137,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043675
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 137,850 €
  • Cena po m2 : 3063.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Železnička stanica

147,300 €

Potpuno renoviran dvosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je dvorišno orijentisan i uvučen u odnosu na Bulevar Oslobođenja, smešten je …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Salajka

137,600 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

134,930 €

NOVA GRADNJA dvosoban stan na prodaju 47m² Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,871 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Banatić

144,200 €

Kompletno renoviran dvoiposoban stan na top lokaciji – Železnička stanica…

  • Soba: 2.5
  • 2,444 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

130,800 €

NOVI SAD,DETELINARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 50 m2