Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,085 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

126,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043681
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 126,500 €
  • Cena po m2 : 3085.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

122,055 €

Jednoiposoban stan 40m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 3,051 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

133,500 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

125,660 €

Nova Detelinara-odličan Dvosoban stan -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 2,464 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2