Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,158 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

113,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043682
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 113,700 €
  • Cena po m2 : 3158.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

104,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,167 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

114,070 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,593 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

113,300 €

Novi Sad, Petrovaradin - Jednoiposoban stan 39m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,905 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,515 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,917 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

108,665 €

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005…

  • Soba: 1.5
  • 2,362 €/m2
  • 46 m2