Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,067 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

128,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043684
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 128,800 €
  • Cena po m2 : 3066.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

123,500 €

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Novi Sad-Centar, Šumadijska, 48.00m2,123600 eur ID#2094…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Rotkvarija

123,600 €

Odličan stan na Rotkvariji na nekoliko minuta do centra…

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

123,600 €

POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN ID#9583…

  • Soba: 2.0
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

121,900 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 42 m2