Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,910 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

200,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043685
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 200,800 €
  • Cena po m2 : 2910.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,850 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stamben…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,200 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,490 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Liman 3

199,800 €

Prodaja-trosoban-74m2-Liman 3 ID#11779…

  • Soba: 3.0
  • 2,700 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življen…

  • Soba: 3.0
  • 2,645 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2