Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,053 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

116,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043687
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 116,000 €
  • Cena po m2 : 3052.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

125,150 €

52m2, dvoiposoban. Namešten. …

  • Soba: 2.5
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

108,150 €

Novi Sad, Petrovaradin, prodaje se odličan dvosoban stan koji je vrlo lako moguće preurediti u dvoiposoban . Potrebno …

  • Soba: 2.0
  • 1,833 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Socijalno

123,308 €

Atraktivni stanovi na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadrž…

  • Soba: 0.5
  • 3,978 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

117,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,743 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Banatić

112,300 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bačka, 70.00m2, 112300 eur ID#8899…

  • Soba: 4.0
  • 1,604 €/m2
  • 70 m2