Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,007 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

111,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043688
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 111,250 €
  • Cena po m2 : 3006.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

115,026 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja…

  • Soba: 0.5
  • 3,966 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2

116,800 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2.…

  • Soba: 2.0
  • 2,336 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2