Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,038 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

109,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043690
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 109,350 €
  • Cena po m2 : 3037.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

111,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

104,350 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,162 €/m2
  • 33 m2

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih

106,600 €

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih vila | Veternička rampa, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

Moderna garsonjera 29 m² u novogradnji, strogi centar Novog Sada…

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

114,500 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,936 €/m2
  • 39 m2