Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,032 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

124,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043691
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 124,300 €
  • Cena po m2 : 3031.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

118,450 €

Uz stan ima i parking mesto uracunato u cenu…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Veternička rampa

127,600 €

Prodaja-Dvosoban, 44m2, Uknjižen! Novogradnja ID#12093…

  • Soba: 2.0
  • 2,900 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

123,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,733 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

123,080 €

PRODAJA dvosobnog stana TELEP* 45m2* Povrat PDV-a ID#10205…

  • Soba: 2.0
  • 2,735 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Dvosoban stan u izgradnji 44m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2