Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,014 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

126,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043694
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 126,600 €
  • Cena po m2 : 3014.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

120,000 €

Novi Sad, Centar, lux prostran jednosoban stan u samom centru grada- namešten- može na kredit za mlade…

  • Soba: 1.0
  • 3,243 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Novi Sad - Detelinara Na prodaju dvosoban stan od 53m2 na Staroj Detelinari. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje. Kontakt - 063446559 Šifra - 10…

  • Soba: 2.0
  • 2,429 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

128,750 €

Idealna porodična oaza kod Futoške pijace – mir, komfor i dvorište u srcu grada!…

  • Soba: 3.0
  • 2,384 €/m2
  • 54 m2