Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,859 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

197,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043695
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 197,250 €
  • Cena po m2 : 2858.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

206,000 €

Novi Sad,Kej-stan na Beogradskom Keju, vrlo funkcionalan dvoiposoban stan od 70m2. U dvorištu zgrade je vrtić, osno…

  • Soba: 2.5
  • 3,169 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,550 €

Moderan troiposoban stan na Bulevaru Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Podbara

193,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Kej

206,000 €

Kej, 63m3. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav, renoviran-namešten. …

  • Soba: 2.0
  • 3,270 €/m2
  • 63 m2