Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,032 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

124,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043696
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 124,300 €
  • Cena po m2 : 3031.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

133,000 €

Prodajemo predivno renoviran i kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji nadomak centra grada. Stan je po strukturi jednoiposoban sa terasom o…

  • Soba: 1.5
  • 3,800 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Sajmište

123,600 €

Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da ni…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

127,150 €

* Novogradnja Telep - sa PDV-OM *…

  • Soba: 1.5
  • 2,705 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

120,200 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,504 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

125,000 €

Stan u srcu Novog Sada ID#6732…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar

128,750 €

Novi Sad - Bulevar Oslobodjenja Na prodaju jednosoban stan na Bulevaru Osobodjenja sa fenomenalnim pogledom na ceo grad. Stan je renoviran kompletno i…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2