Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,859 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

197,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043698
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 197,250 €
  • Cena po m2 : 2858.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan duplex - dve zastakljene terase + parking! …

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Novo Naselje

190,550 €

Odličan trosoban - Novo naselje, SAVINA…

  • Soba: 3.0
  • 2,844 €/m2
  • 67 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

198,460 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,962 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

ODLIČNA PONUDA, POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN U BLIZINI SOCIJALNOG (kod picerije Ciao), BULEVARA I CENTRA. KOMFO…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.5
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2