Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,106 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

111,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043700
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 111,800 €
  • Cena po m2 : 3105.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

117,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,743 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

106,590 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,805 €/m2
  • 38 m2