Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,097 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

111,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043701
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 111,500 €
  • Cena po m2 : 3097.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

113,200 €

Prodaje se jednosoban stan od 32,5 m² u samom centru Novog Sada sa pogledom na Novosadsku sinagogu!Jevrejska 4. sprat b…

  • Soba: 1.0
  • 3,538 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

114,300 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 2.0
  • 2,598 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

112,476 €

RB:12313131…

  • Soba: 3.5
  • 1,339 €/m2
  • 84 m2