Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,014 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

126,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043702
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 126,600 €
  • Cena po m2 : 3014.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

118,140 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 0.5
  • 4,074 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Dvosoban stan 43 m², Novo Naselje - 124.000 EUR-a…

  • Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

133,900 €

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekre…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

118,450 €

NOVI SAD. PODBARA. JEDNOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

NOVI SAD.BULEVAR.DVOSOBAN STAN.U cenu je uracunato i privatno parking mesto u dvoristu (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 2.0
  • 2,911 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

120,000 €

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja ID#9631…

  • Soba: 1.5
  • 2,857 €/m2
  • 42 m2