Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,413 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

136,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043705
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 136,500 €
  • Cena po m2 : 3412.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

136,450 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 1.5
  • 3,411 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

DVOSOBAN STAN 45M2 SOMBORSKI BULEVAR U DOBROM STANJU 139 000EU…

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

136,000 €

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 3,091 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Somborski bulevar

139,050 €

Na prodaju funkcionalan i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Nalazi se na 3. spratu u novijoj zgradi sa li…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2