Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 119 m2
PRODAJA

220,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043717
  • Površina : 119 m2
  • Cena : 220,600 €
  • Cena po m2 : 1853.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/5

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

211,150 €

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974…

  • Soba: 4.0
  • 2,372 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Veternk

220,800 €

Veternik-Odmah Useljiv Veliki Četvorosoban stan 134 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Telep

224,000 €

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!Stan je u urbanoj…

  • Soba: 3.5
  • 2,835 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Detelinara

224,300 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 121 m2