Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD.PETROVARADIN.PETOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,471 €/m2
  • Površina: 138 m2
PRODAJA

203,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043729
  • Površina : 138 m2
  • Cena : 203,000 €
  • Cena po m2 : 1471.01 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.PETROVARADIN.PETOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

212,180 €

Odličan dupleks u ponudi Rotkvarija 81m2 ID#8686…

  • Soba: 4.0
  • 2,652 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Veternk

200,000 €

* Veternik - PORODIČAN STAN *…

  • Soba: 7.0
  • 1,429 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

205,150 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,108 €/m2
  • 66 m2