Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,177 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

152,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043732
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 152,500 €
  • Cena po m2 : 3177.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

162,000 €

Dvosoban stan-Liman 4,55m2- Uknjižen ID#11903…

  • Soba: 2.0
  • 2,945 €/m2
  • 55 m2

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara

161,450 €

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara Dušana, kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

161,460 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,691 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost…

  • Soba: 3.0
  • 2,087 €/m2
  • 75 m2