Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,273 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

202,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043737
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 202,900 €
  • Cena po m2 : 3272.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

195,700 €

Trosoban stan na Podbari – vrhunska lokacija blizu centra Novog Sada Na prodaju je izuzetno lep, svetao i funkcionalan trosoban stan smešten na je…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Liman 3

205,790 €

Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2