Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,043 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

200,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043743
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 200,850 €
  • Cena po m2 : 3043.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

200,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,398 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan 88 m2 sa pogledom na Frušku Goru …

  • Soba: 3.5
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

192,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Liman 2

193,125 €

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2. …

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2