Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,078 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043749
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2078.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

110,500 €

* Telep - Uskoro useljivo *…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Na prodaju dvosoban stan, sa fenomenalnim pogledom, u centru Sremske Kamenice. Zgrada se nalazi u lepoj, mirnoj, i zelenilom okruzenoj ulici. Postoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,030 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2