Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN.PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,773 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043753
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2773.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Liman 2

139,000 €

Na prodaju veći jednosoban stan površine 39 m² na Limanu 2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,564 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Rotkvarija

144,200 €

Prijatan dvosoban stan 56m² na Rotkvariji – uknjižen, useljiv, zgrada sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2