Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,417 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

125,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043754
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 125,700 €
  • Cena po m2 : 2417.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

118,450 €

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

126,980 €

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,822 €/m2
  • 45 m2